Nasz zespół

Poznajmy się! Oczywistym jest, że żaden rodzic nie chce oddawać swojego malucha pod opiekę obcej osobie, dlatego w tym miejscu macie Państwo okazje poznać bliżej skład naszego żłobkowego zespołu. Kadra składa się zarówno z osób posiadających wykształcenie pedagogiczne, w tym również specjalistyczne, a także osób posiadających wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi. Nikt nie trafił tu przypadkowo, każda z osób została przez nas skrupulatnie zweryfikowana, zarówno pod względem doświadczenia i wiedzy, jak i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Hanna Wasiak

Dyrektor DRM

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców założyłam dość nietypową placówkę – żłobek i przedszkole, który mieści się w przepięknie położonym domku na skraju lasu, w otoczeniu łąk i starodrzewia zaledwie 1,5 km za osiedlem Tęczowy Las. Jako dyrektor staram się łączyć funkcję dobrego zarządcy, menadżera całego zespołu DRM ze stanowiskiem ciepłego i dobrego opiekuna moich podopiecznych, dla których jestem po prostu ciocią Hanią.

Małgorzata Rogozińska

Opiekunka

Jestem osobą pogodną i radosną. W zawodzie pracuję już prawie 4 lata, wcześniej pracowałam jako opiekunka. Od 11 lat jestem szczęśliwą mamą i dlatego rozumiem z jakimi problemami borykają się rodzice. Kocham swoją pracę i czuję się w niej spełniona. Ukończyłam kurs ZDZ Warmińsko-Mazurskie o kierunku Opiekunka Dziecięca. Planuję w przyszłości rozwijać się w tym kierunku.

ZMIEŃ WIELKOŚĆ TEKSTU