Zajęcia edukacyjne

Poświęciliśmy wiele czasu, by stworzyć najbardziej optymalny program nauczania dla dzieci w naszym żłobku. Bazowaliśmy na publikacjach, wiedzy i doświadczeniu najlepszych fachowców z całego świata. Naszym głównym celem jest zapewnienie harmonijnego rozwoju malucha w sferze poznawczej, społecznej i fizycznej. Wiemy, że aby zaktywizować dzieci i zachęcić je do współpracy należy myśleć tak jak one. Dlatego opracowaliśmy program nauki przez zabawę, dzięki któremu dzieci łatwiej zapamiętują, uczą się samodzielnego myślenia, są bardziej kreatywne.

Muay Thai

Zajęcia prowadzone w formie zabaw ruchowych z nastawieniem na elementy ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz stopniowym wprowadzaniem ćwiczeń imitujących techniki w popularnych sportach walki.

Zajęcia teatralne

Przedstawienia teatralne w których dzieci są aktorami i bawią się w teatr. Dzieci mają bezpośredni kontakt z aktorem, uczą się okazywania emocji, nazywania stanów ducha, przeżywania radości i smutków.

Zajęcia rytmiczno- umuzykalniające

Zajecia dla dzieci mają na celu rozbudzenie wrażliwości muzycznej i estetycznej dzieci, rozwijanie zamiłowania do śpiewu, muzyki, tańca oraz zaspokajanie potrzeby ruchu.

Zajęcia z pianinem

Obcowanie z dźwiękiem przybiera różne formy: słuchanie piosenek i rozśpiewanie dzieci, a także zabawy ruchowe przy akompaniamencie pianina lub innych instrumentów. Dzieci mają również możliwość grania na instrumentach Orffa, co pozwala na ekspresyjne wyrażanie emocji.

Bum Bum Rurki

Muzykowanie za pomocą kolorowych rurek jest doskonałym wstępem do nauki gry na innych instrumentach. Świetnie sprawdzają się w nauczaniu podstawowych elementów muzyki: rytmu, melodii oraz harmonii.

ZMIEŃ WIELKOŚĆ TEKSTU